Yemek sevenler buraya !

Karnı acıkanlar buraya 😀 Nefis yemekler için kolay yemek tarifleri ve yemek yapılışı için ipuçlarını bu sayfalarda paylaşacağız.

Günün menüsü diye bir bölüm de galiba site içinde hiç fena olmaz. Ne de olsa bir sürü yemek tarifi sitesi yönetiyorum. Hiç olmazsa hem tarifleri bahane ile paylaşmış olurum, hem de site boşken çok cıbıl kalıyor. Siteye konu bulmuş oluruz.

Şimdi acele tarafından ne yazdığımıza da bakmadan, sırf konu olsun diye yazı yazıyorum. tıpkı bu kafadan uydurulan bir yemek tarifi gibi oluyor. yemek pişince ne çıkarsa bahtına misali yazı da aynı şekilde ilerliyor. bakalım sonu nereye varacak. Hayırlısı diyelim : )))

Neyse, sizin aklınızda olsun! Yemek seviyorsanız ve “Kafama göre de gurmeyim ben birader ! yemekten de iyi anlarım!” diyorsanız, ya da yemek yapmayı seviyorsanız bu bölümü de takibe alın. bende uyarması ! Yönettiğim yemek tarifleri siteleri içinde belkide çoğunu daha önce habersiz ziyaret bile etmiş olma ihtimaliniz fazla 😀 Yazının başında da dediğim gibi oldukça fazla sayıda yemek sitesi ile de yayındayız. ..

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

 Süheyla Mayıs 9, 2016 Cevapla
0 0

Yemek de ne var? Komşuları toplıyayım buraya da ortalık şenlensin bari

 Serpil Mayıs 9, 2016 Cevapla
0 0

Bakıyorumda yorumlardakilerin çoğu bizim komşular! Tüm mahalle toplandık buraya :)) mahallenin adını yemek severler mahallesi olarak değiştirmek lazımmış 😀

 Şermin Mayıs 12, 2016 Cevapla
0 0

Yemek sevenler davetli de tatlı sevenler davetli değil mi :))

 ogonetab Mayıs 12, 2016 Cevapla
0 0

Yemek sevenler buraya dediniz, geldik 😀 Menüde ne var ? (((:

 Semiha Mayıs 17, 2016 Cevapla
0 0

Güzel yemekler için kolay yemek tarifleri de paylaşmanızı bekliyoruz 😉

 Emine Mayıs 30, 2016 Cevapla
0 0

Lütfen daha çok yemek tarifi paylaşın! 🙂 Ayrıca yemek yapımı için lezzet sırları da paylaşırsanız çok iyi olur. Zira yeni evliyim ve yemek yapmasını internetten öğreniyorum 😀

 Serhan Mayıs 31, 2016 Cevapla
0 0

Paylaştığınız tarifleri sevdim. Kendi yemeğini kendi yapmayı seven bir yemek sever olarak değişik yemek tarifleri paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyorum.

 Serpil Haziran 4, 2016 Cevapla
0 0

Ajiba.net portalınızı sevdim! Yöresel yemek sevenlerdenim. Bölgesel yemek tarifleri içinde paylaşımlar yapmanızı bekliyorum 🙂