AJİBA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Seri ilanlar için arama yapabilirsiniz..

Kullanıcı gizliliği ve veri güvenliği için merak ettikleriniz sayfamızda! Kişisel bilgileriniz ve veri güvenliğiniz tarafımızdan önemsenir. Gizlilik hakkına saygı duyarız.

Sitemize yaptığınız ziyaretlerde, güvenlik amaçlı olarak sunucuda sadece ip kayıtları tutulur. Şu anda yorum panelleri kapalı olduğu için her hangi bir kişisel bilgi istenmez. Yorum panelleri açılsa dahi kullandığınız mail adresleri ve diğer bilgiler hiç bir şekilde tarafımızdan reklam veya benzeri amaçlar ile kullanılmayacaktır!

Ayrıca site ziyareti esnasında sisteme kişisel bilgi kaydı istenmez. İleride istense dahi tarafımızdan hiç bir suretle başka reklam verenler ile de paylaşılmaz. (Üye girişi yapılan sosyal medya platformları ile Google reklam servisi tarafından alınan log kayıtları bizim dışımızdadır.)

Sitemizde, kullandığınız cihazların tarayıcı ve işletim sistemine zarar verecek yada sızma girişimi yapacak hiç bir uygulama veya casus yazılım kullanılmaz. Kişisel veri güvenliğiniz konusunda saygılıyız. Kanuni durumlar haricinde ve yasal merciler dışında başkaları ile sitemizde mevcut olacak kişisel veri bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Biz site ziyaretçilerimizi kendi yerimize koyuyor ve kişisel veri güvenliğini önemsiyoruz. Sayfalarımızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.