AJİBA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Seri ilanlar için arama yapabilirsiniz..

EGAV

EGAV yani açılımı ile En Güvenli Alışveriş, kimliği onaylı ilanverenler ile ajiba.net sitemize özel olarak planlanmış yeni nesil bir alım satım güvencesidir.

İnternet üzerinde kolayca bir profil oluşturmak ve denetimden uzak ilan paylaşımı günümüzde alışverişlerde sıkça mağduriyetlere sebep olmaktadır. Çeşitli sektörlerden ilanlar paylaşılan sitemizde satıcılara ilan paylaşma olanağı sağlıyoruz. Bununla beraber ajiba.net kullanıcılarımızın güvenli alıveriş yapma haklarına sonsuz saygı duyuyoruz.

Bu nedenle sitemiz bünyesinde ilan verenler ve reklam veren mağazaların EGAV kapsamında olmalarını şart koştuk.

Sitemizde yayınlanan GOOGLE ADSENSE reklamları ve reklam veren kimlikleri bu uygulamamızın kapsamı dışındadır.  EGAV kapsamındaki normal yada dopingli ilanlar ve reklamlar yakında sitemizin güncellenmesi ile görselin sağ üst köşesinde ayrı bir ibare ile belirtilecektir.

EGAV NEDİR?

En güvenli alışveriş sistemi olarak tanımladığımız bu uygulama ile sitemizde açılan mağazalar için işletme kurumsal kimlikleri tarafımızca teyit edilir. Kısaca gerçek olmayan sahte işletmeler sitemizde mağaza açamazlar, ilan paylaşamazlar yada reklam veremezler. Şu an için EGAV uygulamamız mağazalar ve belirli bireysel ilanverenler ile sınırlıdır. İlerleyen dönemlerde bireysel ilan verenlerin tamamını kapsayacak şekilde çalışmalarımız devam ediyor.

İnceleyin (:

 

Seri ilanlar