AJİBA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Seri ilanlar için arama yapabilirsiniz..

Şıpsevdi prenses

Keloğlan şıpsevdi prenses çizgi filmi animasyon film olarak Trt Çocuk kanalı için hazırlanmıştır. Keloğlan masalları 22. bölüm şıpsevdi prenses masalı ekli videoda izlemeniz için paylaşıldı.

Bilgecan Dedenin bir sabah kapısı çalınır. Ziyarete gelen kişi padişahın büyük kızı olan prensestir. Prenses Bilgecan dede’ye padişahın onu bir prensle evlendirmek istediğini söyler. Fakat kendisinin hiç tanımadığı ve sevmediği bir adamla da evlenmek istemediğini anlatır. Bunun için Bilgecan Dededen yardım ister. Bilgecan Dede ise Şıpsevdi İksiri yapmayı düşünür. Bu iksir sayesinde prenses de, prensi seveceği için ortada bir sorun kalmayacağını düşünür.

Prenses aksi ve insanlara tepeden bakan, sakar bir kızdır. Bilgecan dede şıpsevdi iksirini hazırlarken, bir kaza sonucu yanlışlıkla kazanın içine düşer. Böylece her gördüğü kişiye aşık olmaya başlar. Bilgecan dede Keloğlana Prensesi saraya götürmesini söyler. Fakat yolda Prenses hiç kimseyi görmemelidir. Prensesin gözünü bağlayıp, eşeğe bindirirler. Keloğlan ile Prenses saraya gitmek üzere yola çıkar. Yolda karşılaştığı Huysuz ve Uzun Prensesi ele geçirmek için uğraşır. Bu sırada Prenses gördüğü Uzun’a aşık olur. Keloğlan prensesi saraya götürmek için sıkı bir mücadeleye girişir.

Keloğlan şıpsevdi prenses animasyon filmini videodan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Keloğlan çizgi filmlerinin tüm bölümlerini izlemek için ekli kategoriyi, sitemizde paylaşılan tüm çizgi filmler için ise ekli sayfayı ziyaret edebilirsiniz.