AJİBA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Seri ilanlar için arama yapabilirsiniz..

Müthiş Uzun

Keloğlan müthiş uzun çizgi filmi animasyon film olarak Trt Çocuk kanalı için hazırlanmıştır. Keloğlan masalları 31. bölüm müthiş uzun masalı ekli videoda izlemeniz için paylaşıldı.

Keloğlan, Balkız, Uzun ve Huysuz, geçit saatinin etkisiyle kendilerini bir kitapçıda bulur. Uzun, çizgi roman reyonunda gezerken, süper kahramanları görüp onlardan etkilenir. Köye dönünce ilk işi kendine bir pelerin dikmek olur. Kendini “Müthiş Uzun” ilan eder.

İhtiyacı olan herkese yardım etmek ister. Fakat istemeden yapmış olduğu çeşitli sakarlıklar yüzünden insanlara yardım yerine zararı verir. Bunun üzerine utanır ve kendini eve saklar. Huysuz tüm ısrarlarına karşın Uzun’u dışarı çıkması için razı edemez. Tekrar kitapçıya dönerek kendi macerasını yaşamaya karar verir. Balkız ve Keloğlan Huysuz’u etrafta göremeyince, onun kitapçıya döndüğünü tahmin eder. Uzun’u da ikna ederler ve birlikte kitapçıya dönerler. Huysuz’un başı o anda beladadır ama Uzun onu kurtarır. Böylece kendine olan güveni tekrar yerine gelir.

Keloğlan müthiş uzun animasyon filmini videodan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Keloğlan çizgi filmlerinin tüm bölümlerini izlemek için ekli kategoriyi, sitemizde paylaşılan tüm çizgi filmler için ise ekli sayfayı ziyaret edebilirsiniz.