AJİBA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Seri ilanlar için arama yapabilirsiniz..

Yıldırım

Keloğlan yıldırım çizgi filmi animasyon film olarak Trt Çocuk kanalı için hazırlanmıştır. Keloğlan masalları 30. bölüm yıldırım masalı ekli videoda izlemeniz için paylaşıldı.

Keloğlanı yıldırım çarpar. Bu yıldırım çarpması sonucu olarak da insanların aklından geçen düşünceleri duymaya başlar. Bu durumun ne olduğunu anlayamaz ve durum onu gittikçe daha çok rahatsız etmeye başlar.

Diğer insanlardan kaçmaya başlayınca arkadaşları onu tek başına bırakmak istemez. Keloğlan, onlara yalnız kalmak istediğini söyler. Öfkelenince nesneleri de hareket ettirme gücüne sahip olduğunun farkına varır. Bir canavara döndüğünü düşünerek herkesten kaçmaya başlar. Arkadaşları Keloğlan’ın peşinden gelir. Ormanda Devler ile karşılaşırlar. Devler ile aralarında bir dövüş başlar. Keloğlan ise arkadaşlarının zihninden geçenleri duyar ve geri dönerek onlara yardım eder. Fakat sahip olduğu bu güçten çok rahatsızdır.

Bilgecan Dede’yi bulmak üzere dünyaya geri döner. Bu sırada tekrar onu yıldırım çarpar. Bunun sonucu olarak da eski haline geri döner.

Keloğlan yıldırım animasyon filmini videodan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Keloğlan çizgi filmlerinin tüm bölümlerini izlemek için ekli kategoriyi, sitemizde paylaşılan tüm çizgi filmler için ise ekli sayfayı ziyaret edebilirsiniz.