AJİBA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Seri ilanlar için arama yapabilirsiniz..

Çizmeli tilki

Keloğlan çizmeli tilki çizgi filmi animasyon film olarak Trt Çocuk kanalı için hazırlanmıştır. Keloğlan masalları 15. bölüm çizmeli tilki masalı ekli videoda izlemeniz için paylaşıldı.

Kara Vezir ile Cadı, Bilgecan ve Keloğlanı yenmek için bir plan yapar. Cadı, Bilgecan Dede’nin güçlerini ele geçirmek istemektetir. Kara Vezir ise Keloğlan’ın peşindedir. İstediklerini elde edebilmek için kurnazlığı ile ünlenmiş Çizmeli Tilki’yi kiralarlar.

Çizmeli Tilki uzun çizmeler giyen, pelerin ve şapka takan bir tiptir. Bir asilzade gibi görünür. Çizmeli Tilki kurnazlıklar ve sihirbazlık numaraları yaparak Keloğlanı yenecek ve istediklerini alacaktır. Son derece kibar görünümlü ve zarif tavırlıdır. Her halinden çok kurnaz olduğu bellidir.

Çizmeli Tilki iş olarak Prenses’i kandırır ve onu rehin alır. Bu sırada Balkız aile yadigarı yüzüğünü kaybetmiştir. Keloğlan yüzüğü bulmaya çalışırken Çizmeli Tilkinin yalanlarına inanıp, tuzağa düşer. Çizmeli tilki Keloğlan ve Prensesi askerlere telim eder. Daha sonra Bilgecan Dede’nin peşine düşer. Bu esnada Keloğlan askerlerden kurtulmayı başarır. Balkız’da eski bir sihirbaz olan Amcası sayesinde yüzüğünü bulur. Amca aslında eskiden Çizmeli Tilkinin ustalığını yapmıştır. Fakat onun kötü huylarını fark edince onu yanından kovmuş olan emekli bir sihirbazdır.

Keloğlan çizmeli tilki animasyon filmini videodan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Keloğlan çizgi filmlerinin tüm bölümlerini izlemek için ekli kategoriyi, sitemizde paylaşılan tüm çizgi filmler için ise ekli sayfayı ziyaret edebilirsiniz.