AJİBA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Seri ilanlar için arama yapabilirsiniz..

Kayıp bebek

Keloğlan kayıp bebek çizgi filmi animasyon film olarak Trt Çocuk kanalı için hazırlanmıştır. Keloğlan masalları 21. bölüm kayıp bebek masalı ekli videoda izlemeniz için paylaşıldı.

Keloğlan ile arkadaşları nehre yüzmeye gider. Yüzerken Keloğlan birden nehrin içinde sürüklenen bir sepet ve içindeki bebeği görür. Bebeği kurtarmaya çalışır. Fakat bebek ağlamaya başlayınca nehir birden kabarır. Keloğlan boğulma tehlikesini göze alıp bebeği kurtarmayı başarır. Kurtardığı bebeğin çok garip güçleri vardır. Ağladığı zaman iklim şartlarında ve çevrede tuhaf değişiklikler olur. Bebek sustuğu zaman ise her şey tekrar eski haline döner. Bebeği Bilgecan dedeye götürüp olayları anlatmak isterler. Fakat bebek gene ağlamaya başlar. Bu sefer büyük bir fırtına başlar. Bebeği kaybederler.

Bebeği Uzun ve Huysuz bulur. Onlarda bebeğin ağlaması yüzünden dolu, deprem, sel gibi tuhaf olaylar yaşar. Ardandan Sinek ve arkadaşları da sonunda bebeğin gücünden nasibini alır. Türlü olan bu olaylar neticesinde bebek Bilgecan dedeye ulaşır. Bilgecan dede bu bebeğin anne ve babasını mutlaka bulmaları gerektiğini söyler. Yoksa bebeğin ağlaması çeşitli felaketlere sebep olacaktır. Keloğlan bebeği yanına alarak adımopterle anne-babasını aramaya başlar.

Keloğlan kayıp bebek animasyon filmini videodan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Keloğlan çizgi filmlerinin tüm bölümlerini izlemek için ekli kategoriyi, sitemizde paylaşılan tüm çizgi filmler için ise ekli sayfayı ziyaret edebilirsiniz.