AJİBA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Seri ilanlar için arama yapabilirsiniz..

Şişe cini

Keloğlan şişe cini çizgi filmi animasyon film olarak Trt Çocuk kanalı için hazırlanmıştır. Keloğlan masalları 14. bölüm şişe cini masalı ekli videoda izlemeniz için paylaşıldı.

Sinek bir gün define haritası bulur. Arkadaşları Tomurcuk ve İnatçı ile bu defineyi bulma kararı alırlar. Bu sırada Keloğlan ile Sinek ve arkadaşları karşılaşırlar. Keloğlan onların bir şeyler peşinde olduğunu anlar. Onları takip eder.

Sinek arkadaşlarıyla beraber define olarak büyük bir Şişe bulur. Şişenin tıpasını açarlar. O esnada karşılarına Define Cini çıkar. Sinek ve arkadaşları tüm dileklerinin gerçek olacağını düşünüp sevinir. Fakat Şişe Cininin aslında tek isteği vardır. O da; testinin o içindeyken kırılmasıdır. Böylece gerçek bedenine kavuşup, özgür kalacaktır. Sinek ve arkadaşlarına eğer şişeyi kırarlarsa istediklerini yapacağını söyler.

Sinek Bilgecan Dede’den bile akıllı olmak ister. İnatçı ise dünyanın en güçlü insanı olmayı arzu etmektedir. Tomurcuk da uçabilmeyi ister. Tüm olan biteni gören Keloğlan meydana çıkar ve Sinek ve arkadaşlarının şişeyi kırmasına engel olur. Şişeyi ele geçirdikten sonra Bilgecan Dede’ye götürmek üzere yola çıkar. Fakat yolda şişe Uzun ve Huysuz’un eline geçer. Onlar da şişe cinine kendi dileklerini söyler. Keloğlan elinden kaptırdığı şişeyi tekrar elde etmek için için arkadaşlarını yardıma çağırır. Bu üç grubun sıkı bir mücadele yapar. En sonunda Keloğlan şişeyi ele geçirmiştir. Hemen Bilgecan Dedeye götürür. Bilgecan Dede ise şişe cininin sırrını öğrenip onu serbest bırakır.

Keloğlan şişe cini animasyon filmini videodan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Keloğlan çizgi filmlerinin tüm bölümlerini izlemek için ekli kategoriyi, sitemizde paylaşılan tüm çizgi filmler için ise ekli sayfayı ziyaret edebilirsiniz.